[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Форум міста Дубно » Спорт » Національна збірна України з футболу (Все що стосується збірної!)
Національна збірна України з футболу
PetroДата: Субота, 28.11.2009, 13:14 | Повідомлення # 1
*Авторитет у місті*
Група: Адміністратори
Повідомлень: 659
Статус: Offline

Обговорюємо...


Petro: "Любити свою країну - це одна з найвищих цінностей кожної людини."

Petro: "Україно - ти Велика, і народ у тебе сильний!!!"

Petro: "Сьогодні я сильніший ніж був вчора, а завтра я буду сильніший ніж я є сьогодні!"

 
PetroДата: Субота, 28.11.2009, 13:22 | Повідомлення # 2
*Авторитет у місті*
Група: Адміністратори
Повідомлень: 659
Статус: Offline
Головний тренер Донецького "Шахтаря" Мірча Луческу, найближчим часом може стати біля керма національної збірної України.
Як відомо, нашій збірній не вдалося пройти на Чемпіонат Світу 2010-го року, програвши за сумою двох матчі грекам. Відбулася зустріч президента Федерації Футболу України з журналістами, на якій і було оголошено ім'я можливого тренера на заміну Михайличенку.

Кермо головного тренера збірної України було запропоновано румуну Мірче Луческу на правах одночасної роботи з клубом.

Якщо 64-літній спеціаліст дасть згоду, тоді його кандидатуру повинен буде затвердити Виконком ФФУ.


Petro: "Любити свою країну - це одна з найвищих цінностей кожної людини."

Petro: "Україно - ти Велика, і народ у тебе сильний!!!"

Petro: "Сьогодні я сильніший ніж був вчора, а завтра я буду сильніший ніж я є сьогодні!"

 
vityabaДата: Субота, 05.12.2009, 00:11 | Повідомлення # 3
Ветеран міста
Група: Модератори
Повідомлень: 488
Статус: Offline

Мірча Луческу категорично заявив, що у нього не має жодної можливості приймати національну збірну України.
"За великим рахунком, ніякої офіційної пропозиції я не отримував, до мене ніхто не звертався. Що ж до моєї присутності в національній збірній України, то занадто багато припущень і інсинуацій виникло з цього приводу. Мене вже скрізь розбирали журналісти – і в пресі, і в Інтернеті – незалежно від того, прийму я цю пропозицію чи ні. Я з цікавістю стежив за цим. Я хотів би чітко відповісти на запитання, - сказав Луческу. - Найважливіше – те, чого я досягав до цього в усіх країнах, де працював протягом багатьох років. Дуже багато говориться про якийсь контракт, який мені могли б запропонувати. І, напевно, з цього приводу може з'явитися якась заздрість.


 
vityabaДата: Субота, 05.12.2009, 00:13 | Повідомлення # 4
Ветеран міста
Група: Модератори
Повідомлень: 488
Статус: Offline

Схоже, Григорій Суркіс, за відставку якого українські вболівальники активно збирають підписи, затіяв хитру "політичну гру".
Призначення Мірчи Луческу - провокація, а збірною України залишиться керувати Олексій Михайличенко. Саме така інформація була озвучена проінформованим джерелом, наближеним до Федерації футболу України.
"Інакше як провокацією це не назвеш. Ясно, що ні Мірча Луческу, ні Рінат Ахметов не підуть на таке, тому що це вдарить не тільки по збірній, але й по донецькому клубу. У такому випадку Григорій Суркіс отримає відмінну можливість у черговий раз зробити власника "Шахтаря" таким собі "ворогом народу", який не пішов у нього на поводу "на благо всього українського футболу", а в команді залишиться Олексій Михайличенко. Інших варіантів просто немає, а призначати Олега Блохіна Григорій Суркіс не погодиться ні за яких умов.
Схоже, президент ФФУ Григорій Суркіс, за відставку якого українські вболівальники активно збирають підписи, затіяв хитру "політичну гру". Її мета - президент донецького "Шахтаря" Рінат Ахметов, відносини з яким були сильно підмочені квитковим скандалом навколо матчу Україна - Греція.




Повідомлення відредагував vityaba - Субота, 05.12.2009, 00:14
 
PetroДата: Субота, 05.12.2009, 13:19 | Повідомлення # 5
*Авторитет у місті*
Група: Адміністратори
Повідомлень: 659
Статус: Offline
Якось воно буде...

Petro: "Любити свою країну - це одна з найвищих цінностей кожної людини."

Petro: "Україно - ти Велика, і народ у тебе сильний!!!"

Petro: "Сьогодні я сильніший ніж був вчора, а завтра я буду сильніший ніж я є сьогодні!"

 
vityabaДата: Субота, 05.12.2009, 13:38 | Повідомлення # 6
Ветеран міста
Група: Модератори
Повідомлень: 488
Статус: Offline
Вирнулиб назад Блохіна і все булоб в порядку cool

 
vityabaДата: Четвер, 17.12.2009, 15:13 | Повідомлення # 7
Ветеран міста
Група: Модератори
Повідомлень: 488
Статус: Offline
Збірна України завершила рік на 22-ому місці у рейтингу ФІФА

Національна збірна України з футболу завершила 2009 рік на 22-ому місці в оновленому рейтингу ФІФА. Отже, наша команда погіршила своє становище на сім позицій порівняно з груднем минулого року.
Зазначимо, наша команда невдало виступила у плей-офф за право грати у фінальній частині Чемпіонату світу 2010 року. Перший матч в Афінах завершився нульовою нічиєю, а гра у відповідь у Донецьку закінчилася поразкою українців з рахунком 0:1. Наступні два роки збірна України гратиме тільки товариські матчі, оскільки у кваліфікації Євро-2012 участі не братиме.
У грудневому рейтингу-листі ФІФА лідер не змінився - це збірна Іспанії. На другому місці як і раніше бразильці, третіми залишаються голландці.
Рейтинг ФІФА станом на 16 грудня:

1. (1.) Іспанія - 1627
2. (2.) Бразилія - 1568
3. (3.) Голландія - 1288
4. (4.) Італія - 1209
5. (5.) Португалія - 1176
6. (6.) Німеччина - 1173
7. (7.) Франція - 1117
8. (8.) Аргентина - 1085
9. (9.) Англія - 1076
10. (10.) Хорватія - 1042
11. (11.) Камерун - 1035
12. (13.) Росія - 1026
13. (12.) Греція - 1016
14. (14.) США - 980
15. (17.) Чилі - 936
16. (16.) Кот-д’Івуар - 934
17. (15.) Мексика - 931
18. (18.) Швейцарія - 924
19. (20.) Сербія - 916
20. (19.) Уругвай - 909
21. (21.) Австралія - 863
22. (24.) Україна - 848

Нагадаємо, що найвищий рейтинг у збірної України був з вересня 2006 по лютий 2007 - 11-те місце. 2008 рік Україна закінчила на 15-ому місці.


 
PetroДата: Четвер, 17.12.2009, 17:35 | Повідомлення # 8
*Авторитет у місті*
Група: Адміністратори
Повідомлень: 659
Статус: Offline
Це зараз такий рейтинг, а як почнеться ЧС - 2010, то взагалі впадуть ще нижче...

Petro: "Любити свою країну - це одна з найвищих цінностей кожної людини."

Petro: "Україно - ти Велика, і народ у тебе сильний!!!"

Petro: "Сьогодні я сильніший ніж був вчора, а завтра я буду сильніший ніж я є сьогодні!"

 
vityabaДата: Вівторок, 22.12.2009, 23:29 | Повідомлення # 9
Ветеран міста
Група: Модератори
Повідомлень: 488
Статус: Offline
Україна зіграє з Нідерландами і відмовилася від матчу з Іспанією

Як відомо, збірна України на правах господині фінальної частини Євро-2012 звільнена від кваліфікації у відбірковому циклі європейської першості, і тому аж до літа 2012 року буде проводити лише товариські поєдинки.
Так, вже вирішено, що 4-го вересня українці зіграють на виїзді зі збірною Польщі, 2-го червня з великою часткою ймовірності збірної України чекає поєдинок в Осло проти збірної Норвегії, а 11-го серпня "жовто-сині" зіграють з голландцями. Разом з тим, суперник на спаринг, який відбудеться 3-го березня, поки ще не затверджений. При цьому, в самий останній час з'явилася ймовірність, що збірна України проведе незапланований раніше товариський матч: з пропозицією помірятися силами до ФФУ звернулися японці (дата матчу - лютий) і корейці (січень).


 
PetroДата: Субота, 26.12.2009, 23:30 | Повідомлення # 10
*Авторитет у місті*
Група: Адміністратори
Повідомлень: 659
Статус: Offline
З японцями і китайцями хотілось би зіграти!

Petro: "Любити свою країну - це одна з найвищих цінностей кожної людини."

Petro: "Україно - ти Велика, і народ у тебе сильний!!!"

Petro: "Сьогодні я сильніший ніж був вчора, а завтра я буду сильніший ніж я є сьогодні!"

 
PetroДата: П`ятниця, 29.01.2010, 15:19 | Повідомлення # 11
*Авторитет у місті*
Група: Адміністратори
Повідомлень: 659
Статус: Offline
Цікаво, кого все ж таки оберуть головним тренером національної збірної України з футболу?!

Petro: "Любити свою країну - це одна з найвищих цінностей кожної людини."

Petro: "Україно - ти Велика, і народ у тебе сильний!!!"

Petro: "Сьогодні я сильніший ніж був вчора, а завтра я буду сильніший ніж я є сьогодні!"

 
PetroДата: Понеділок, 01.02.2010, 22:07 | Повідомлення # 12
*Авторитет у місті*
Група: Адміністратори
Повідомлень: 659
Статус: Offline

1 лютого в Будинку футболу у Києві відбулося засідання Виконкому ФФУ, на якому було призначено головного тренера збірної України, який готуватиме національну команду до домашнього Євро-2012.

Новим головним тренером збірної України призначено керманича "Металіста" Мирона Маркевича. Його асистентом - тренера "Динамо"-2 Юрія Калитвинцева. Перед своєрідним тандемом поставлено завдання виграти Чемпіонат Європи-2012. Зазначимо, що обидва тренери працюють у провідних футбольних клубах України. Мирон Маркевич є головним тренером харківського "Металіста", а Юрій Калитвинцев очолює "Динамо"-2. Мирон Маркевич поєднуватиме роботу у "Металісті" та збірній України і працюватиме з головною командою країни до завершення Євро-2012. Відзначимо, що Маркевич 1 лютого святкує 59-й день народження. А ось чи залишиться Юрій Калитвинцев тренером "Динамо"-2, наразі не відомо. Втім відомо, що в тренерському штабі працюватиме інший відомий спеціаліст - Семен Альтман. Зазначимо, що іншими претендентами на пост головного тренера збірної були Мірча Луческу ("Шахтар" Донецьк), Олег Блохін (спортивний директор "Чорноморця"), Павло Яковенко (молодіжна збірна України) і В'ячеслав Грозний ("Арсенал" Київ).


Petro: "Любити свою країну - це одна з найвищих цінностей кожної людини."

Petro: "Україно - ти Велика, і народ у тебе сильний!!!"

Petro: "Сьогодні я сильніший ніж був вчора, а завтра я буду сильніший ніж я є сьогодні!"

 
vityabaДата: Понеділок, 01.02.2010, 22:21 | Повідомлення # 13
Ветеран міста
Група: Модератори
Повідомлень: 488
Статус: Offline
Мирона Маркевича новий головний тренер , щось я не думаю що він дасть толку в збірній...
Але будимо сподіватися на краще biggrin
Хощ одне тішить що Євро 2012 буде в Україні smile
Тепер ми точно зіграємо на Євро без всяких групових етапів smile


 
PetroДата: Понеділок, 01.02.2010, 22:27 | Повідомлення # 14
*Авторитет у місті*
Група: Адміністратори
Повідомлень: 659
Статус: Offline
Quote (vityaba)
Мирона Маркевича новий головний тренер , щось я не думаю що він дасть толку в збірній...

Ну чому? Металісту дав ради! Дасть і збірній!


Petro: "Любити свою країну - це одна з найвищих цінностей кожної людини."

Petro: "Україно - ти Велика, і народ у тебе сильний!!!"

Petro: "Сьогодні я сильніший ніж був вчора, а завтра я буду сильніший ніж я є сьогодні!"

 
vityabaДата: Понеділок, 01.02.2010, 22:35 | Повідомлення # 15
Ветеран міста
Група: Модератори
Повідомлень: 488
Статус: Offline
Металіст це не збірна.....
Тут значно більший рівень.
І більша відповідальність cool




Повідомлення відредагував vityaba - Понеділок, 01.02.2010, 22:35
 
Форум » Форум міста Дубно » Спорт » Національна збірна України з футболу (Все що стосується збірної!)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:


Dubno ©2024 При копіюванні матеріалів, посилання на сайт обов'язкове!