[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Форум міста Дубно » Спорт » Олімпіада 2010 (Ванкувер) (Все що стосується олімпіади 2010)
Олімпіада 2010 (Ванкувер)
vityabaДата: Четвер, 11.02.2010, 22:25 | Повідомлення # 1
Ветеран міста
Група: Модератори
Повідомлень: 488
Статус: Offline
12 лютого у Ванкувері буде дано старт ХХI зимових Олімпійських ігор. Всі команди прибули до Канади, всі пройшли акліматизацію, і всі з нетерпінням чекають на відкриття.


 
vityabaДата: Четвер, 11.02.2010, 22:27 | Повідомлення # 2
Ветеран міста
Група: Модератори
Повідомлень: 488
Статус: Offline

Українська делегація нині один з найбільш малочисельних за роки виступів нашої команди на Білих іграх. Вона нараховує 88 чоловік (47 спортсменів).
Всі учасники будуть жити в олімпійських селах Ванкувера та Уістлера, який знаходиться в 126 км від столиці Олімпіади. Причому наші головні олімпійські надії будуть пов'язані саме з гірськолижним курортом Уістлер. Тут проживають українські біатлоністи, лижники, саночники і фрістайлісти, які й будуть змагатися на олімпійських об'єктах, розміщених на околицях.
Зараз наші спортсмени проводять втягуючі тренування на олімпійських трасах, звикають до місця змагань. Час розписано буквально по хвилинах, адже до Канади з'їхалися вже практично всі олімпійці. Українцям для тренування виділили не самий козирний час. Деякі починають о сьомій ранку.


 
PetroДата: Четвер, 11.02.2010, 23:01 | Повідомлення # 3
*Авторитет у місті*
Група: Адміністратори
Повідомлень: 659
Статус: Offline
Віримо в перемогу та як найбільше медалей для нашої збірної!!!

Petro: "Любити свою країну - це одна з найвищих цінностей кожної людини."

Petro: "Україно - ти Велика, і народ у тебе сильний!!!"

Petro: "Сьогодні я сильніший ніж був вчора, а завтра я буду сильніший ніж я є сьогодні!"

 
vityabaДата: П`ятниця, 12.02.2010, 21:44 | Повідомлення # 4
Ветеран міста
Група: Модератори
Повідомлень: 488
Статус: Offline
Сьогодні, 12 лютого, у Ванкувері підняли державний прапор України, символізуючи готовність країни до участі в XXI зимових Олімпійських іграх.

Церемонія підняття прапора відбулася на спеціалізованому майданчику в Олімпійському селищі столиці Олімпіади під акомпанемент національного гімну України


 
vityabaДата: П`ятниця, 12.02.2010, 21:47 | Повідомлення # 5
Ветеран міста
Група: Модератори
Повідомлень: 488
Статус: Offline
Google змінив логотип на честь Олімпіади

Сьогодні, 12 лютого, інтернет-компанія Google змінила свій логотип на честь зимової Олімпіади-2010 у Ванкувері.
На стартовій сторінці пошуковика можна побачити змінений логотип, яким компанія засвідчила своє бажання приєднатися до олімпійського руху, а саме до Ігор у Ванкувері.
Нагадаємо, що ХХІ Зимові Олімпійські ігри пройдуть з 12 по 28 лютого у Ванкувері.
Під час змагань буде розіграно 86 комплектів медалей у 15 видах спорту.
Бажаємо нашій збірній виграти чим побільше медалей)))


 
vityabaДата: Субота, 13.02.2010, 23:40 | Повідомлення # 6
Ветеран міста
Група: Модератори
Повідомлень: 488
Статус: Offline
Українські стрибуни не змогли потрапити в 30-ку найсильніших і продовжити змагатися на середньому трампліні.Володимир Бощук стрибнув на 87,5 метрів, а Віталій Шумбарец на 92 метри.

Швейцарець Симон Аммані виграв перший раунд перед фінальними змаганнями зі стрибків з трампліну.
Його результат - 108,5 м. Другим став австрієць Грегор Шліренцауер (104,5), третій - поляк Адам Малиш (104,0).


 
vityabaДата: Субота, 13.02.2010, 23:49 | Повідомлення # 7
Ветеран міста
Група: Модератори
Повідомлень: 488
Статус: Offline
Нещасний випадок на Олімпійських іграх ...
Грузинський санник Надар Кумаріташвілі розбився на смерть під час тренувань через те, що втратив контроль над саньми на віражі...


 
PetroДата: Неділя, 14.02.2010, 12:52 | Повідомлення # 8
*Авторитет у місті*
Група: Адміністратори
Повідомлень: 659
Статус: Offline
Дуже неприємна новина... :'(

Petro: "Любити свою країну - це одна з найвищих цінностей кожної людини."

Petro: "Україно - ти Велика, і народ у тебе сильний!!!"

Petro: "Сьогодні я сильніший ніж був вчора, а завтра я буду сильніший ніж я є сьогодні!"

 
vityabaДата: Неділя, 14.02.2010, 12:52 | Повідомлення # 9
Ветеран міста
Група: Модератори
Повідомлень: 488
Статус: Offline
Українські біатлоністки провалили першу гонку Олімпіади
Найкращий результат серед українок показала Оксана Хвостенко: не зробивши жодного промаху, вона посіла 11-те місце.
Олімпіада-2010. Біатлон. Спринт. 7,5 км

1. Анастасія Кузьміна - Словаччина (1 +0) 19:55.6
2. Магдалена Нойнер - Німеччина (0 +1) +1.5
3. Марі Дорен - Франція (0 +0) +10.9
...
11. Оксана Хвостенко - Україна (0 +0) +43.3
18. Олена Підгрушна - Україна (0 +1) +51.7
23. Валя Семеренко - Україна (0 +2) +1:12.7
34. Віта Семеренко - Україна (0 +3) +1:46.7


 
vityabaДата: Понеділок, 15.02.2010, 16:05 | Повідомлення # 10
Ветеран міста
Група: Модератори
Повідомлень: 488
Статус: Offline
Підсумки третього дня Олімпіади

Відкривали змагальну сесію вчорашнього дня двоєборці стрибком з трампліна. Тут вже ґрунтовно взялася за справу Ванкуверська погода. Стрибки спортсменів постійно зупинялися поривами вітру, а самі змагання перетворилися в лотерею пощастить - не пощастить.

У результаті не пощастило багатьом сильним, наприклад легендарний фін Ханну Маннінен закінчив змагання тільки 22-м, а дворазовий Олімпійський Чемпіон Фелікс Готвальд - 41-м. З ветеранів тільки американець Тодд Лодвік підтримав марку, зайнявши друге місце, а лідер Кубка Світу Джейсон Лемі Шаппюї закінчив змагання 5-м.


 
vityabaДата: Вівторок, 16.02.2010, 17:23 | Повідомлення # 11
Ветеран міста
Група: Модератори
Повідомлень: 488
Статус: Offline
Ванкувер-2010. Підсумки четвертого дня Олімпіади
Перші медалі понеділка розіграли між собою лижниці в своїй єдиній на Іграх індивідуальній гонці. Проведення гонки з роздільним стартом, та ще й вільним стилем, суттєво перетрусив звичний для лижних вболівальників фінішний протокол.


 
vityabaДата: Вівторок, 02.03.2010, 01:36 | Повідомлення # 12
Ветеран міста
Група: Модератори
Повідомлень: 488
Статус: Offline
В ніч на 1 березня у Ванкувері добігли кінця XXI зимові Олімпійські ігри. Понад 2500 спортсменів з 82-х країн світу, серед яких було 47 українців, змагалися за 86 комплектів нагород у 15-ти видах спорту.


Переможцем неофіційного медального заліку стала збірна Канади. Канадські спортсмени вибороли 14 золотих медалей, встановивши абсолютний рекорд за кількістю золотих нагород, завойованих однією країною на зимовій Олімпіаді.

Друге місце у заліку здобули німецькі спортсмени. У скарбничці Німеччини 10 золотих медалей.

Трійку найкращих команд Олімпіади замикають США. Американські спортсмени вибороли найбільше медалей (37), однак лише дев'ять нагород є золотими.

Зазначимо, що Україна вдруге в історії покинула "білу" Олімпіаду без нагород.


 
PetroДата: Вівторок, 02.03.2010, 16:26 | Повідомлення # 13
*Авторитет у місті*
Група: Адміністратори
Повідомлень: 659
Статус: Offline
Шкода...

Petro: "Любити свою країну - це одна з найвищих цінностей кожної людини."

Petro: "Україно - ти Велика, і народ у тебе сильний!!!"

Petro: "Сьогодні я сильніший ніж був вчора, а завтра я буду сильніший ніж я є сьогодні!"

 
Форум » Форум міста Дубно » Спорт » Олімпіада 2010 (Ванкувер) (Все що стосується олімпіади 2010)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Dubno ©2024 При копіюванні матеріалів, посилання на сайт обов'язкове!