[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Форум міста Дубно » Новини міста » Одеського даїшника звільнили за "тєлячью мову"
Одеського даїшника звільнили за "тєлячью мову"
PetroДата: П`ятниця, 28.01.2011, 00:04 | Повідомлення # 1
*Авторитет у місті*
Група: Адміністратори
Повідомлень: 659
Статус: Offline
Інспектора Одеського міського управління ДАІ, який продемонстрував неповагу до української мови, назвавши її "тєлячою", звільнено з органів внутрішніх справ.

Як повідомили у прес-службі ДАІ, учора на веб-сайтах з’явилася інформація та відео, на якому демонструвалося небажання інспектора ДАІ м.Одеси спілкуватися із водієм українською мовою. Одночасно працівника Державтоінспекції звинувачували у неповазі до державної мови.

Керівництвом МВС України було доручено Департаменту ДАІ МВС України негайно провести службову перевірку за викладеними фактами та у разі їх підтвердження вжити відповідних заходів реагування.

У ході здійснення перевірки з’ясувалося, що зазначені факти підтверджуються: інспектор ДАІ дійсно дозволив собі публічну демонстрацію неповаги до державної мови, тим самим дискредитуючи звання працівника міліції.

За результатами проведеної перевірки інспектора ДАІ звільнено з органів внутрішніх справ. Одночасно вжито заходів дисциплінарного впливу (від суворої догани до звільнення з посади) до його керівників, які не забезпечили належну професійну підготовку старшого сержанта міліції.

Нагадаємо, 22 січня інспектор Одеського міськуправління ДАІ Олександр Швець під час виконання своїх службових обов'язків відмовився спілкуватися державною мовою з водієм приватного автомобіля. Під час розмови старший сержант Швець (номер посвідчення ОД0148) заявив: "Не розумію телячу мову".


Petro: "Любити свою країну - це одна з найвищих цінностей кожної людини."

Petro: "Україно - ти Велика, і народ у тебе сильний!!!"

Petro: "Сьогодні я сильніший ніж був вчора, а завтра я буду сильніший ніж я є сьогодні!"

 
ВесельчакДата: Четвер, 23.08.2018, 22:35 | Повідомлення # 2
Тимчасовий мешканець
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Статус: Offline
так ему и надо
 
Форум » Форум міста Дубно » Новини міста » Одеського даїшника звільнили за "тєлячью мову"
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Dubno ©2024 При копіюванні матеріалів, посилання на сайт обов'язкове!